Van Voren Accountants - Medewerkers

Maak kennis met de medewerkers van Van Voren Accountants.

  • Peter van Voren AA

    Peter van Voren AA

    Functie: directeur, accountant

    Oprichter / eigenaar van het accountantskantoor

    Werkzaamheden: 

    • alle accountantswerkzaamheden
    • financiële en fiscale advisering
    • interne organisatie

    Email | peter@vanvoren.nl

  • Annabel van Voren AA

    Annabel van Voren AA

    Functie: accountant

    Eigenaar van het accountantskantoor

    Werkzaamheden: 

    • samenstellen jaarrekeningen
    • verzorgen diverse (fiscale) aangiftes
    • diverse accountantswerkzaamheden

    Email | annabel@vanvoren.nl

  • Jimmy de Bruyn MSc RA

    Jimmy de Bruyn MSc RA

    Functie: accountant

    Werkzaamheden: 

    • samenstellen jaarrekeningen
    • verzorgen diverse (fiscale) aangiftes
    • diverse accountantswerkzaamheden

    Email | jimmy@vanvoren.nl

  • Marco de Witte RB

    Marco de Witte RB

    Functie: belastingadviseur, relatiebeheerder

    Werkzaamheden: 

    • automatisering
    • samenstellen jaarrekeningen
    • verzorgen diverse (fiscale) aangiftes
    • financiële en fiscale advisering

    Email | marco@vanvoren.nl

  • Eric de Vries

    Eric de Vries

    Functie: relatiebeheerder

    Werkzaamheden: 

    • samenstellen jaarrekeningen
    • verzorgen diverse (fiscale) aangiftes
    • financiële en fiscale advisering

    Email | eric@vanvoren.nl

  • Martijn van Damme

    Martijn van Damme

    Functie: administratief medewerker

    Werkzaamheden: 

    • verzorgen (online) boekhouding
    • samenstellen jaarrekeningen
    • verzorgen diverse (fiscale) aangiftes

    Email | martijn@vanvoren.nl

  • Frank Neve

    Frank Neve

    Functie: administratief medewerker

    Werkzaamheden: 

    • verzorgen (online) boekhouding
    • verzorgen diverse (fiscale) aangiftes

    Email | frank@vanvoren.nl

  • Mark Blommaert

    Mark Blommaert

    Functie: administratief medewerker

    Werkzaamheden: 

    • verzorgen (online) boekhouding
    • samenstellen jaarrekeningen
    • verzorgen diverse (fiscale) aangiftes

    Email | mark@vanvoren.nl

  • Suzan Heijens

    Suzan Heijens

    Functie: administratief medewerker

    Werkzaamheden: 

    • verzorgen (online) boekhouding
    • samenstellen jaarrekeningen
    • verzorgen diverse (fiscale) aangiftes

    Email | suzan@vanvoren.nl

  • Hans Dekkers

    Hans Dekkers

    Functie: administratief medewerker

    Werkzaamheden:

    • verzorgen (online) boekhouding
    • verzorgen diverse (fiscale) aangiftes

    Email | hans@vanvoren.nl

  • Rita van Voren

    Rita van Voren

    Functie: secretaresse

    Werkzaamheden: 

    • receptioniste / telefoniste
    • interne organisatie

    Email | rita@vanvoren.nl

  • mr. Marly de Lijser

    mr. Marly de Lijser

    Functie: adviseur personeelszaken

    Werkzaamheden: 

    • advisering personeelszaken
    • loonadministratie

    Email | marly@vanvoren.nl